Bouwgrond optie koop in Baal

€ 158.000
3128 Baal
In optie

Rustig gelegen bouwgrond voor HOB op 522 m²

Gunstig en centraal gelegen bouwgrond voor een halfopen bebouwing op een perceel van 522 m² op rustige toplocatie in het centrum van Baal.

Laatste 2 beschikbare bouwgronden, deze deel uitmaken van een kleinschalige verkaveling van 6 loten.

De vlotte toegang naar invalswegen, omliggende gemeenten en autostrade (E314), maken dat de grond uitstekend gelegen is voor woon-werkverkeer alsook nabij centrum Tremelo en Aarschot wat zorgt voor de juiste connectie met plaatselijke kleinhandel, scholen en openbaar vervoer.

Het rechtse lot bevat volgende specificaties:

Perceelbreedte is 11,03 m vooraan en achteraan 16,71m.
Diepte van het terrein 37,08 m en 38,40 m.

Gevelbreedte van 9 m en een maximale bouwdiepte van 15 m op het gelijkvloers. Op het verdiep is een diepte van 12 m toegestaan.

Toegelaten bijgebouw van maximum 40 m² in de achtertuin op minstens 1 meter van de perceelsgrenzen, tevens moet dit worden opgetrokken dezelfde materialen als het hoofdgebouw.

Zuidgericht perceel waarop u zorgeloos uw droomwoning kan bouwen dankzij de ruime bouwvoorschriften.

Aarzel niet om ons te contacteren voor verdere vrijblijvende informatie.

Interesse in een GRATIS SCHATTING van uw eigendom? Bel 015/36.35.34
Grond optie koop / Baal

Details

Bebouwing Halfopen
Beschikbaar bij akte na betaling
Bemeubeld Neen
Oriëntatie tuin Zuidoost
Lift Neen
Totale opp. grond 522 m²
Breedte huis 9 m
Breedte grond 11,03 m
Diepte grond 37,08 m
Diepte gelijkvloers 15 m
Diepte elders 12 m
Grond optie koop / Baal

Indeling

Gelijkvloers

Bijgebouw
Toegelaten bijgebouw van maximum 40 m² in de achtertuin op minstens 1 meter van de perceelsgrenzen In dezelfde materialen als het hoofdgebouw
Tuinberging
Tuinberging van maximum 9m² toegelaten mits ze wordt opgenomen binnen de groenstructuren van de tuin (sober)
Garage
Garages dienen inpandig te worden gebouwd, geen carports toegelaten in de zijtuinstroken
Terras
Terras van maximum 30 m² in waterdicht vlak mits ze afwateren naar de tuin + onmiddellijke bezinking
Tuin
Niet aangelegd; Draadafsluiting toegelaten eventueel met levende groenopvulling maximale hoogte van 2 meter - levende haag mits akkoord buur

Ruimtelijke ordening

Overstromingsgevoeligheid Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied met landelijk karakter
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning Bouw vergund
Verkavelingsvergunning Ja
Voorkooprecht Neen
Beschermd erfgoed Niet ingegeven
Renovatieplicht Niet ingegeven

Financiële info

Prijs € 158.000

Comfort

  • Dak
  • Aardgas
  • Elektriciteit
  • Stadswater
Grond optie koop / Baal
Grond optie koop / Baal
Grond optie koop / Baal
Grond optie koop / Baal
Grond optie koop / Baal
Grond optie koop / Baal
Grond optie koop / Baal
Grond optie koop / Baal

Interesse? Contacteer ons

Gelieve een geldige voornaam in te geven.
Gelieve een geldige naam in te geven.
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven.
Gelieve een geldige telefoon- en/of GSM-nummer in te geven.